İade Ve Değişim Koşulları
Yardım Merkezi
- Ürün hasar görmemiş, etiketi kopmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsin. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. -Üyelik ile alışveriş yaptıysan; “Hesabım” -> “Siparişlerim” -> “Sipariş Detay” adımlarını takip ederek iade talep formuna ulaşabilirsin. İade talep formunun son adımındaki MNG Kargo anlaşma kodunu not edip ilgili kargo şubesine giderek iade sürecini tamamlayabilirsin. Bankanıza bağlı olarak tutar, 7-14 iş günü içinde satın almada kullanılan ödeme yöntemiyle ödenecektir. -Üye olmadan alışveriş yaptıysan; -Size gelen faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurarak, MNG Kargo anlaşma kodunu (708938946) not edip ilgili kargo şubesine giderek iade sürecini tamamlayabilirsin. İade Adresi : Kemer Mahallesi Kışla Caddesi No:20/B İSTANBUL / TÜRKİYE -Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğun ürünler bize ulaştıktan sonra 7-14 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankan üzerinden takip etmeni rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

- Değişim yapılmasını istediğiniz ürün veya ürünleri iade talebi oluşturduktan sonra ebuprive.com adresimiz üzerinden tekrar sipariş oluşturabilirsiniz. - Ürün hasar görmemiş, etiketi kopmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünlerinin değişimi sağlayabilirsin. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. - Size gelen faturanın arkasında bulunan iade ve değişim formunu doldurarak, MNG Kargo anlaşma kodunu (708938946) not edip ilgili kargo şubesine giderek değişiminizi bize ulaştırabilirsiniz. - Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğun ürünler bize ulaştıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen değişim koşullarına uygun olması durumunda değişimi onaylanır.

Siparişlerin iptali ancak kargoya verilmeden önce mümkündür. “Hesabım” -> “Siparişlerim” -> “Sipariş Detay” adımlarını takip ederek iptal ya da değişim talebine ulaşabilirsin. -İptal ve değişim talebi için; gün içinde müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde iade prosedürüne başvurabilirsin.

Tüm siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sipariş sonrası verilen telefon numarasına SMS ile kargo süreçleri hakkında bilgiler gelmektedir.

İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 4-5 iş günü arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile +90 544 887 19 54 numaralı WhatsApp hattından iletişime geçebilirsin.

Kampanya süresince satın alınan ürünlerin iadesi mümkündür. Ancak belirli bir tutar veya adet üzeri oluşturulmuş kampanyalarda iade sonrası kalan tutar kampanya kazanım yükümlülüğünü tamamlamıyorsa iadeler kampanyasız fiyat üzerinden hesaplanır ve tarafına iadesi yapılır. Hediye ürün kampanyalarımızda iade sonrası kalan tutar kampanya yükümlülüğünü kapsamıyorsa size gelen hediye ürününde iadesi talep edilir. İade edilmediği takdirde hediye ürün ücreti iade edilecek tutarınızdan düşülür.

İade kargo ücreti 50₺ dir.

 

Kargoya teslim edilen siparişlerde adres değişikliği mümkün değildir. Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse ile +90 544 887 19 54 numaralı WhatsApp hattından bizim ile iletişime geçerek adres/isim değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR